سازه

 

 

 

 

 

 

طراحی مطلوب سازه یک رکن اساسی در تمام پروژه های عمرانی اعم از ساخت پل، سد، نیروگاه، تصفیه خانه، کارخانجات، مجتمع های مسکونی، مجتمع های تجاری و ... می باشد. طراحی بهینه یا مطلوب را بر اساس نیاز پروژه را می توان با اهداف زیر تبیین نمود:

1-   ایمنی و استحکام سازه در بهره برداری و در برابر انواع بارها (به ویژه زلزله)

2-   طراحی با صرفه اقتصادی شامل طراحی بهینه و سبک اجزای سازه ای و اسکلت و نیز تکنولوژی اجرا و کاهش هزینه نیروی انسانی و تجهیزات

3-   ساخت پروژه در کوتاهترین زمان ممکن

4-   اجرای آسان

دستیابی به اهداف مذکور، علاوه بر استفاده از علم روز مهندسی نیازمند تجربه و قضاوت صحیح مهندسی می باشد. دپارتمان سازه در شرکت آرتین انواع سازه های مسکونی و صنعتی با استفاده از کارشناسان مجرب و با نظارت برخی از اساتید صاحب نام دانشگاه ها طراحی بهینه می نماید.

 

خدمات شرکت آرتین در زمینه طراحی سازه شامل موارد زیر می باشد:

 الف) طراحی بهینه کلیه اجزای سازه جهت کاهش هزینه های اجرا و مصالح مطابق با آخرین آیین نامه ها و استانداردهای کشور و اخذ تاییدیه از شهرداری و سازمان نظام مهندسی

 ب) بهینه نمودن و سبک نمودن اجزای سازه ای به صورت کاملا مهندسی طراحی موجود (که قبلا توسط سایر همکاران طراحی شده است) مطابق با آخرین آیین نامه ها و استانداردهای کشور و اخذ تاییدیه از شهرداری و سازمان نظام مهندسی که در حالت اخیر کسری از هزینه صرفه جویی شده در اجرا به عنوان حق الزحمه بهینه سازی طراحی دریافت می گردد.