درباره ما

1 / 10
از 1 کاربر

فعالیتهای شرکت آبگین سازه آرتین با توجه به اهداف هیئت مدیره به شرح زیر می ­باشد:

1) دپارتمان تصفیه آب و فاضلاب

با توجه به خشکسالی­ها و بحران کمبود آب در سالهای اخیرنیاز به تصفیه فاضلابهای بهداشتی- انسانی و صنعتی و استفاده مجدد از پساب تصفیه شده در مصارفی مانند آبیاری فضای سبز، تخلیه به چاه­های جاذب و آبهای سطحی مطابق با استانداردهای سازمان محیط زیست امری ضروری می­باشد. در این راستا شرکت آبگین سازه آرتین با کادری مجرب و تجهیزات مدرن در زمینه طراحی، تولید، نصب و راه اندازی انواع گوناگون سپتیک تانک، چربی­گیر (با احجام، ابعاد و جنس­های گوناگون متناسب با نیاز کارفرمای محترم) و انواع گوانگون تصفیه­خانه­ها و پکیج­های تصفیه فاضلاب با انواع روش­های لجن فعال، راکتورهای ناپیوسته متوالی، بیوراکتورهای غشایی و ... متناسب با حجم، نوع، مشخصات فاضلاب ورودی و همچنین استاندارد موردنیاز جهت پساب خروجی فاضلاب به عنوان یک از شرکتهای پیشتاز شروع به فعالیت نموده است. کیفیت بالا توام با قیمت مناسب و رضایت مشتریان از اهداف اصلی این شرکت می­باشد.

2) دپارتمان انرژی­های سبز

پیشرفت روزافزون علم و صنعت در دنیای امروز از یک سو آسایش و رفاه بیشتر بشر را موجب شده است اما از سوی دیگر سبب مشکلات     عدیده ای همچون آلودگی محیط زیست، تغییرات گسترده آب و هوایی، گرمایش و به به مخاطره افتادن حیات بسیاری از گیاهان و جانوران گردیده است. با توجه به محدودیت منابع نفتی و مشتقات آنها در ایران اسلامی و غیر قابل تجدید بودن این منابع، استفاده از انرژی های سبز یا نو مانند نور خورشید، باد، امواج و ... مسئله­ای اجتناب­ناپذیر می­باشد. به ویژه اینکه انرژی های سبز روز به روز سهم بیشتری را از تامین انرژی دنیا بر عهده می­گیرند. با توجه به ضرورتهای ذکر شده شرکت آرتین به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در این زمینه در  نخستین گام استفاده از انرژی خورشیدی با استفاده از پنل­های خورشیدی استاندارد و با کیفیت را جهت تامین برق واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، تفریحی و ... در دستور کار خود قرار داده است.

3) دپارتمان طراحی سازه

با توجه به افزایش نسل جوان و نیاز به واحدهای مسکونی مطابق با استانداردهای روز، استفاده از مصالح، تکنولوژی­های مدرن  و در نهایت طراحی سبک و بهینه سازه این شرکت با همکاری برخی از اساتید صاحب نظر دانشگاه­ها اقدام به طراحی بهینه انواع سازه­های مسکونی و صنعتی نیز می­نماید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :